Noworoczne spotkanie członków stowarzyszenia2018-01-23

W miłym nastroju upłynęło tradycyjne spotkanie noworoczne naszego stowarzyszenia. Nie zabrakło podsumowania dotychczasowej działalności. Zostały też omówione projekty, które będą realizowane w 2018 roku.

 

Członkowie naszego stowarzyszenia wzięli udział w noworocznym spotkaniu, podczas którego podsumowaliśmy dotychczasową działalność oraz omówiliśmy plany oraz projekty, które będą realizowane w 2018 roku.

 

 

- Bardzo się cieszę, że mogliśmy się spotkać w tej miłej atmosferze. Słowa wdzięczności kieruję do wszystkich osób, które przygotowują, a następnie realizują konkretne projekty. Na rok 2018 mamy sporo nowych pomysłów i chcielibyśmy prowadzić kolejne działania. W tradycyjnie w marcu na scenie Ostrowskiego Centrum Kultury odbędzie się kolejna odsłona „Wieczoru dla duszy”. Mam nadzieję, że nasze plany uda się zrealizować, aby młodsi oraz starsi mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogli uczestniczyć w proponowanych przez nas projektach – powiedział Łukasz Mikołajczyk, założyciel naszego stowarzyszenia.

 

 

Nie zabrakło również rozmów na temat zadań, które obecnie są prowadzone oraz propozycji kolejnych działań. Rok 2017 obfitował w różnorodne projekty, które realizowane były przez członków naszego stowarzyszenia. W proponowanych inicjatywach brały udział dzieci z ostrowskich szkół podstawowych oraz placówek ponadgimnazjalnych, a także dorośli i seniorzy.